Wymieniacz palet stosujący metodę spychania

Precyzyjna wymiana palet z delikatnymi towarami

Stosując metodę spychania nie mamy do czynienia z obracaniem czy przechylaniem ładunku. Przy tej metodzie ładunek zostaje delikatnie zsunięty z palety na docelową paletę. Ta metoda jest idealna dla ładunków delikatnych. Wymieniacz palet stosujący metodę spychania występuje w dwóch wersjach: 1) urządzenie wolnostojące 2) urządzenie zintegrowane z linią technologiczną.

Obsługa i porady

Masz pytania? Czekamy na Twoje zapytanie i chętnie doradzimy na temat zmieniaczy palet.
Video abspielen
Wolnostojący wymieniacz palet stosujący metodę spychania
Video abspielen
Wymieniacz palet zintegrowany z linią przepływu towarów: W zależności od modelu urządzenia, w ciągu jednej godziny można przełożyć 60 palet.

Metoda spychania jest odpowiednia dla kilku aplikacji

Wymieniacze palet stosujące metodę spychania występują w kilku wersjach. Można je załadować zarówno z przodu jak i od tyłu. Taka możliwość sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do branży farmaceutycznej i spożywczej. Można je łatwo zintegrować z istniejącą linią technologiczną. Dzięki temu wymieniacz palet będzie w stanie przeprowadzić do 60 wymian palet na godzinę. Dla tych wszystkich maszyn wspólna jest funkcja wymiany palet. Paleta źródłowa jest nieznacznie wyżej niż paleta docelowa. Ładunek zabezpieczony z trzech stron zostaje zsunięty ramą na pustą, docelową paletę. Jeśli praca odbywa się z wolnostojącym wymieniaczem palet, towar na nowej palecie można teraz podjąć. Jeśli natomiast czynność miała miejsce przy wymieniaczu, będącym częścią ciągu technologicznego, ładunek na nowej palecie jest dalej transportowany przez przenośnik.
Wolnostojący wymieniacz palet stosujący metodę spychania
Wymienacz palet będący częścią ciągu